Vyléčená alergie

Osobní rozvoj, Příběhy z praxe

Silnou alergií jsem trpěla několik let. Léky moc nefungovaly a ani jsem je nechtěla brát dlouhodobě. Alergie byla dost obtěžující, ale i tak jsem si neodpustila kontakt s kočkami. Zvlášť, když  kočka byla u příbuzných, kam pravidelně jezdíme.

Jednou jsem řekla dost, dám si čas a podívám se, proč tu alergii mám a zda se s tím dá něco dělat. V klidu jsem si lehla a ponořila se do hloubi své mysli. Před očima mi běhaly různé obrazy a mezi nimi i vzpomínka na mého zrzavého kocoura z dětství. Přejelo ho auto, mně bylo asi 8 let. A tak jsem si znovu dovolila prožít smutek, když jsem ho našla u silnice. Znovu jsem byla ta malá holka, která se zařekla, že už nikdy nechce žádnou kočku, aby nemusela znovu prožívat bolest po úmrtí milovaného společníka. To jsem v sobě měla uzamčené několik let a vůbec jsem o tom nevěděla. Dovolila jsem si prožít bolest znovu, odžít si ten neskutečný smutek. Je to již několik let, co se mi povedlo odblokovat tento program a nyní mám sama jednu milou kočku doma.

Přeji všem, abyste dokázali své bolesti využít a přestali se jí bát. První krok je nejtěžší, ale když zjistíte, jakou máte v sobě moc, stojí to za to.