Reference

Od té doby je jak vyměněná

PÉČE O ZVÍŘECÍ SPOLEČNÍKY

Chtěla bych moc poděkovat za úžasné opečování mé kočičky.
Od pátku je Izinka o dost klidnější, i když poslední dobou bývalá hodně nervózní. Hanka zjistila, že jí bolí zuby a z toho mívá i pálení v břiše, evidentně se jí ale ulevilo, protože je od té doby jakoby vyměněná, klidná, jak kdyby v zenu.
Jelikož se budeme během chvilky stěhovat, poprosila jsem Hanku, jestli by jí to zároveň i mohla říct, aby byla připravená. Izinka se chtěla jít na nové místo podívat. Byla hodně překvapená velkým prostorem, obhlídla si to, nelíbila se jí jedna budova (shodou okolností jsem z ní taky neměla moc dobrej pocit). A ještě vzkázala, že ji máme pouštět pomalu, nikam netlačit a důvěřovat. Za to jsem moc ráda, že se mohla na nové místo jít podívat už teď! A ještě vzkázala, že ji takto mám ukázat i případnou návštěvu u veterináře.
No a největší sranda byla, ze chtěla vytáhnout kartu 😀, která seděla s celým procesem opečování.
Já si uvědomila, že k ní cítím fakt velkou lásku, ale nějak jsem na to opět pozapomněla, ochraňuje náš domov i před počítači, kterých máme díky manželově práce z domu požehnaně.
Nejkrásnější bylo, že mi Hanka říkala, jak krásně ležela u ní v klíně, v klidu a pohodě a po čas léčení seděla celou dobu jen na gauči, stočená v klubíčku. A teď mi došlo, že od té doby na tom místě sedí skoro pořád. Mám dojem, že tam tu krásnou energii pořád cítí.
Daniela Zálešáková

instagram.com/zarim_a_jsem

Nad výsledky žasnu dodnes

CESTA DO NITRA DUŠE 

S Hankou jsem podstoupila pro mě naprosto jedinečnou zkušenost terapiePro mě to bylo poprvé, kdy jsem se takovým způsobem nechala někým provést. A nad výsledky žasnu dodnes. Za záměr jsem si stanovila Moje podnikání a dary. Úkolem průvodkyně je, aby vhodným způsobem klienta směřovala k odpovědím ukrytým v jeho nitru, zpravidla směrováním k těm správným otázkám, nastíněním jiného úhlu pohledu nebo přizváním vnitřního rádce. 

Nutno podotknout, že jsem necítila žádnou euforii nebo jakýkoli jiný silný pocit po jejím skončení. Ale hned druhý den ráno jsem vzala tužku do ruky a nakreslila úplně nové návrhy pro mé podnikání. V průběhu dne jsem objednala materiál, udělala základní střih a večer se vrhla na šití. A to všechno po dvou měsících, kdy jsem se cítila naprosto zablokovaná a s projektem/podnikáním jsem nebyla schopná hnout. Další den to pokračovalo opět skvělými nápady a tvořením. Překvapila mě síla našeho sezení a jak rychle účinkuje a překlápí se do reálného života.

Lucie Godžáková

www.facebook.com/Sebouodena

Vím, jaké konkrétní kroky mám teď dělat

ROZHOVOR S DUŠÍ

Do rozhovoru s duší s Hankou jsem šla s otevřenou myslí a srdcem, s naprostou důvěrou. Musím podotknout, že se přitom s Hankou neznáme osobně, pouze z online prostředí. Byla jsem zvědavá, co mi moje vyšší já sdělí.

Sezení bylo příjemné, Hanka mě celým procesem citlivě provedla, šly jsme jen tam, kam jsem cítila, že chci jít. Dostala jsem odpovědi na mnoho otázek, které si v současnosti řeším. Jsem si teď mnohem jistější v tom, kam směřuji. Vím, jaké konkrétní kroky mám teď dělat. A taky jsem klidnější uvnitř. Navíc mám od Hanky ze sezení zápis, což je k nezaplacení, můžu do něj kdykoliv nahlédnout.

Pokud cítíte ve svém životě určitou nejistotu, jste na rozcestí anebo si jen chcete utřídit myšlenky či dodat vnitřní klid, neváhejte se Hance ozvat. Hani, ze srdce Ti děkuji!

Kateřina Elsnerová

www.kresbyodkateriny.cz

Vnímala jsem, že se děje nějaký léčebný proces

NAČTENÍ INFORMACÍ

Hanka ode mě dostala zadání s tím, že se do pár dnů ozve a popíše mi její vhledy a práci, kterou dělala. Už ráno jsem od ní měla zprávu a bylo mi jasné, co se mi v noci dělo. Naše propojení totiž bylo tak silné, že nás to obě vzbudilo večer ve stejnou dobu. Když jsem se v noci probudila, vnímala jsem, že se děje nějaký léčebný proces. A on se skutečně děl!

Když jsem si potom od Hanky četla ta přesně mířená a s láskou a něhou psaná slova, draly se mi slzy do očí, jak mě to emočně zasáhlo. A přitom řadu z věcí jsem už dávno věděla a cítila. Ale Hanka to dokázala tak krásně a přesně popsat, že mě to zasáhlo ještě na jiné než vědomé rovině. Psala přesně slovy a popisovala obrazy, kterými jsem JÁ.

Když jsme to následně v rozhovoru probíraly, aby mi dodala ještě upřesňující informace, opět jsem vnímala tu velikou sílu a energii, která z její práce a z ní samotné vychází.
Hanka má opravdu velikou empatii a sílu a její energie je krásná. Vřele doporučuji ji i její práci. Je skvělá!

Soňa Samiera Výtvarová

www.samiera.cz

Své konkrétní pocity již nevnímám tak obtěžující

REGRESE

Celý život mne provázejí určité pocity a události, kterým nerozumím, proč se mi dějí. Tento zážitek mnohé vysvětlil. S Hankou jsme citlivě prošly celou událost v minulosti a postupně jsme ji zpracovaly. Po terapii jsem se cítila velmi lehce a volně, že bych mohla snad i létat. Byl to velmi uvolňující pocit.

A výsledek? Své konkrétní pocity již nevnímám tak obtěžující a nepřikládám jim takovou váhu jako dříve. Takže pokud Vás trápí cokoliv, Hanka bude správná volba.
Daniella Nádherná

https://centrum-terapie-daniella.webnode.cz

Najde program, vyhrabe ho z bahna a pak zničí

CESTA DO NITRA DUŠE

Hanku můžu a chci doporučit. Spolupráce s ní je jako kouzlo. Prostě najde program, vyhrabe ho z bahna a pak zničí. Nenechá vás ve štychu, podporuje vás a dodává sílu. A k tomu příjemný hlas a na konci pocit blažena 😊 děkuji za vše, byla to emocionální smršť! 

* * *

 A krk už nebolí

REGRESE

Děkuji Hance také za úžasný zážitek s regresí, a uvědomění, že jsme schopný měnit hmotu, že život je jen hra, že i nepřítel se může stát přítelem a pomsta nic nevyřeší. Byla to fakt jízda! A krk už nebolí.

Kristýna Rotková

Laboratorní pracovnice

Připadám si ještě volnější a svobodnější

REGRESE

Při našich sezeních jsem si uvědomila, kde jsou ještě usazeniny či špunty, aby mohla energie v pohodě proudit. Dostala jsem se také přes regresi do dávné minulosti a posbírala jsem další roztrhané kousky sebe. Najednou si připadám ještě volnější a svobodnější. Ať už je to regresní terapie nebo hovor s duší, Hanku ze srdce a z hloubi své duše doporučuji. V tomto oboru je opravdu skvělá, a přátelský přístup mi dodal opravdu velký pocit bezpečí a jistotu, že nikam neodletím a po sezení znovu omládnu.

Evka Bergerová

www.facebook.com/evka.bergi

Dostalo se mi odpovědí, které mě mile překvapily

CESTA DO NITRA DUŠE

Hanka září do světa energii, která je nádherná a všeobjímající. Ráda bych vyzdvihla a nejvíc do éteru dala vědět, jak krásně mě provedla setkáním s mým duchovním průvodcem a se sebou samou.

Můj záměr byl na zcela jiné téma, ale tam nám nebylo povoleno vstoupit. Hanina to přesto nezabalila, ale dala mi možnost jít jinou cestou. Poznat jiné její dary. A stálo to za to. Dostalo se mi díky tomu odpovědí, které mě velmi mile překvapily. 

Hanku doporučuji všema deseti — kdo potřebuje poléčit nějaké “bolístky” minulosti nebo se potkat se svým duchovním průvodcem, směle do toho. A navíc, dělá i nádherné vizualizace (to jen tak, mezi řádky).

Eva Pavlasová

Virtuální asistentka

Vliv sezení se nádherně projevil ve vztahu téměř okamžitě

VZTAHOVÁ DYNAMIKA

Hanku poznám síce len krátky čas, ale mám pocit, že vlastne už celú večnosť. Zaujal ma na něj láskavý prístup a neskutočne mäkký a veľmi príjemný hlas. Od začiatku mi bola sympatická a veľmi blízka. Keď som zistila, aké služby ponúká, hneď som vnútorne cítila, že by mi mohla pomôcť. Hanka bola ochotná okamžite môj problém vo vzťahu so mnou konzultovať a termín na vzťahovú dynamiku na seba nedal dlho čakať. Netušila som, čo ma čaká, a ako sa to online zrealizuje, ale odovzdala som sa s dôverou do jej profesionálneho vedenia a s výsledkom som nadmieru spokojná. Hanka mi pomohla odkryť podstatu problému, poliečiť situáciu a stihli sme dokonca otvoriť niektoré rodové línie. Počas sedenia sa u mňa vďaka Hankinému láskavému a empatickému prístupu vyplavili očisťujúce a uľavujúce emócie. Vplyv konštelácii sa nádherne prejavil vo vzťahu takmer okamžite a počas ďalších dni ešte umocňoval. Vnímam veľký posun aj vo vzťahu voči svokrovcom. Cele sedenie bolo pre mňa neskutočne príjemné, v krásnej a jemnej energii. Hanka ma dar empatie, podpory a intuitívneho vedenia. S láskou odporúčam jej služby a ešte raz veľmi pekne ďakujem. Som rada, že som ta mohla spoznať, Hani.

Růžena Turčinová

Inženýrka, automobilový průmysl

Ten pocit bezpečí a jistoty je konejšivý

VZTAHOVÁ DYNAMIKA

Hani dnes jsem o Tobě mluvila s kamarádkou a doporučovala, nechť si Tě vyhledá, až a jestli bude cítit, že by uvítala podporu opravdové průvodkyně. Mluvila jsem o Tvých konstelacích a vizualizacích. Konstelace, kterou jsme spolu měly, odkryla některá zranění zejména po ženské linii, která si předáváme jako zprávu tichou poštou.
Tvoje vedení je jako hebká, ale pevná a přijímající náruč. Ten pocit bezpečí a jistoty je konejšivý. On už ten pokec sám o sobě léčí. Jsi jako lodivod, co vždycky pomůže doplout do přístavu. S Tebou se dá taky výborně zuřit, a přitom zářit, a vůbec se to nevylučuje, jak jsem si asi myslela, ale dokonale doplňuje. Děkuji. A doporučuji.

Kateřina Mlynaříková

Maminka na mateřské

Konečně ta bolest odešla

CESTA DO NITRA DUŠE

Jsem nesmírně ráda za to, že jsem mohla služby Hanky využít, protože mě už asi tak 15 let bolela levá noha, spíš jsem cítila jako kdyby mě něco drželo, a noha byla jako ucpaná. Díky Haničce jsme došly k podstatě věci, která souvisela s rodinnými vztahy. A já si celou tu dobu myslela, že je to od páteře. A mužů říct, že noha je už víc jak měsíc volná, konečně ta bolest odešla. Takže pokud někdo ještě váha, tak za mě určitě mohu doporučit.
Martina Danielová

Maminka na mateřské dovolené

Pochopila jsem děje a věci v současnosti

REGERESE

S Haničkou jsem absolvovala svoji první regresní terapii. Měla jsem trochu obavy, zda se mi bude něco vybavovat a zda budu schopná spolupracovat tak, aby byla terapie efektivní. Musím říct, že celý proces, při kterém jsem s Hankou procházela svým životem z roku 1570 byl pro mě velice zajímavou sondou do minulosti a umožnil mi pochopit děje a věci v současnosti, pro které jsem neměla vysvětlení. Hanička je profesionální terapeutka, provázela mě jistě, citlivě a trpělivě. Byla mou kotvou během celého sezení. Patří jí můj velký dík, mohu ji jen vřele doporučit.

Simona Málková

http://simonamalkova.cz

Dostalo se mi všech odpovědí

ROZHOVOR S DUŠÍ

Vždy, když Hanku oslovím, je to s nějakým mým opravdu niterným problémem, se kterým bych se jen tak do něčích rukou nesvěřila.
Už od té doby, co jsem si poprvé pustila její vizualizaci Jméno Duše (pokud se chcete spojit samy se sebou, vřele doporučuji), jsem věděla, že je to k takovýmto tématům osoba povolaná. S Hankou se cítím vždy v absolutním bezpečí a vždycky je to jízda.
A nebylo tomu jinak i nyní, když jsem se s ní pustila na dobrodružnou cestu za mou Duší. Hanka mi byla laskavou, milou a úžasnou průvodkyní a její otázky vždy doladily přesně mířenou poznámkou ty mé.
Dostalo se mi všech odpovědí, které jsem měla dostat a doporučuji všem, svěřte se do Hanky péče s čímkoliv, vždy je to bezpečná a zajímavá zkušenost.
Děkuji Ti, Hani, z celého srdce a Duše.

Andrea Jandová

https://ritualynamiru.cz

Vizualizace Jméno Tvé Duše

Není to tak dávno, co jsem narazila na meditaci jména duše od Hanky. Jedním slovem WAAAW. Jméno duše jsem si zjišťovala už delší dobu, ale pořád to nebylo ono. A při tom se kolem mě motalo hodně nápověd.
Asarel je dívčí jméno od Archanděla Azraela Anděla Smrti. Ze začátku jsem byla v šoku, moje duše se nemůže jmenovat Azrael. Po chvilce brouzdání na internetu mi to však přišlo a celé došlo. Jsem dítě smrti — opouštím staré věci a mnohé nečekaně měním. Vždyť to sedí!
Proto moc Hanči děkuji a z celého srdce její tvorbu doporučuji. Je to žena na svém místě a tvoří svou krásnou dušičkou.

Evka Bergerová

www.facebook.com/evka.bergi

Vizualizace Duchovní Průvodce

Vizualizace je s kouzelným podkresem neopakovatelných tónů. Nádherně vás přivede k Vašemu průvodci. Osobně jsem si myslela, že je to můj kámoš “Pekáček buchet” a ejhle. Přišla mi duhová energie. Jsem šťastná, že jsem ji poznala a poznávám dál. Je to přítelkyně, která mě vědomě provází každým dnem. Prožívá se mnou vše. Hanička vede vizualizaci klidně a velmi příjemně. Nevím, jestli to taky chcete, ale určitě to potřebujete. Přátel je v našich životech potřeba. Haničko, děkuji mnohokrát za toto poznání.

Lenka Slaninová

https://priroda-zdravi-penize.eu

Vizualizace setkání se smrtí

S Hankou jsem měla možnost si projít její meditaci Setkání se Smrtí. Provázel mě její jemný přívětivý hlas poskytující plynulé laskavé vedení s dostatečnými pauzami na mé interní dialogy. Mnou nečekané zapojení ochránců mě uklidnilo a zároveň posílilo důležitost tohoto setkání a pomohlo mi se lépe soustředit na záměr. Přestože se Hanka nebojí jít přímo k věci, vnímala jsem dostatek prostoru a podnětů pro naladění se a zklidnění. Dotazování v meditaci bylo citlivé, ale přesné a do hloubi. I přesto, že jsem si tuto cestu prošla vícekrát (a moje mysl už věděla, co čeho jde), vím, že je podnětná a určitě to nebylo naposledy… Děkuji.

Petra Kirmanová

www.kdyzhvezdymluvi.cz

Vztahová dynamika

S Hankou jsem absolvovala mimo jiného konstelace na dálku. Z vlastní zkušenosti musím říct, že jsou konstelace skvělá technika, ale je potřeba mít dobrého průvodce. A tím Hanka je. Líbilo se mi, že jsme konstelaci dělaly s plyšáky. Povedlo se mi získat nový náhled na situaci a s odstupem několika měsíců můžu říct, že jsme se posunuly k něčemu, co vypadalo jako těžko reálné.
Hanka ovládá spoustu technik a já jí ráda doporučuji.

Petra Holubová

www.pruvodkynenaceste.cz