O mně

Už jako dítě jsem chtěla pracovat s lidmi nebo zvířaty. Láska ke zvířatům mi zůstala jako koníček. A láska k lidem vedla k mému poslání.

Celý život jsem toužila pomáhat lidem, 

aby se cítili lépe.

Od mládí jsem zkoumala svoje nitro a zajímala se o to, jak život prožívají jiní. Jako jedináček jsem věnovala hodně času čtení, hlavně knih z oborů filosofie, psychologie a alternativních směrů. Nezůstalo jen u četby. Vše jsem hned s nadšením zkoušela. 

A když jsem díky práci na sobě začala žít šťastně já, věděla jsem, že tak může žít každý.  Následovala jsem volání své duše a objevila v sobě talenty, které používám při své práci s ženami. 

Vždycky jsem byla taková vrba,

vyslechnout a poradit.

A jaká jsem? Vyrovnaná a autentická. Užívám si přítomnost, raduji se z maličkostí a okamžiky štěstí nacházím v “obyčejných” věcech kolem sebe.

Překážky jsou výzvy.

Měla jsem alergii na kočky, léčila se na sníženou funkci štítné žlázy, měla vyhřezlou krční plotýnku. Trpěla jsem depresemi. To vše se mi povedlo vyléčit prací na sobě. Protože jsem se rozhodla vzít život do svých rukou a být tvůrce vlastní reality. Věřím, že každý může vstoupit do své síly. Stačí jen chtít a udělat první krok.